طراحی دکوراسیون داخلی منزل , اداری , هتل

طراحی دکوراسیون ویلا , دکوراسیون داخلی ویلا , طراحی داخلی ویلا , طراحی نمای بیرونی ویلا , طراحی دکور

دکوراسیون داخلی ویلا

طراحی دکوراسیون ویلا , دکوراسیون داخلی ویلا , طراحی داخلی ویلا , طراحی نمای بیرونی ویلا , طراحی دکوراسیون داخلی ویلا : همه ی ما می دانیم که طراحی دکوراسیون نیاز به دقت زیادی داشته است و معمولا طراح خوب کسی است که بتواند خطوط را به گونه ی در کنار یکدیگر بگذارد که جذابیت و زیبایی در طرح نمایان باشد.

طراحی دکوراسیون ویلا و ساختمان ها به موارد متعددی بستگی دارد که می توان به میزان طبقه ها ، فضای پیرامون و …اشاره کرد.

به همین علت تنها با دیدن یک عکس نمی توانیم بگوییم طراحی دکوراسیون ویلا را انجام بدهیم . در تعدادی از تصاویر ویلاها مشاهده می کنیم که طراحی دکوراسیون ویلا با توجه به اصول معماری طراحی شده اند و کاملا آگاهانه هستند. هر کسی با دیدن چنین طراحی دکوراسیونی لذت می برد . می توانیم موارد مانند متریال و حجم ، هماهنگی نور را تعریفی جالب و جذاب از یک نمای مدرن بدانیم.

طراحی دکوراسیون ویلا

طراحی دکوراسیون ویلا

در طراحی دکوراسیون ویلا باید به مواردی توجه کنیم که در ادامه به تشریح آنها پرداخته ایم : با ما همراه باشید.

  1. در ویلاهای که با ساده نمایی طراحی شده اند و رنگ سفیدی دارند می توان آرامش را لمس کرد البته وجود نرده های منظم در خط های افقی می تواند جذابیت و آرامش را چندین برابر کند.
  2. وجود یک شیب تپه روبروی ویلا می تواند سبب شود که از فضای شهری دور باشید و در حالت راحت قرار بگیرید.
  3. وجود خط های افقی که در فضا تکرار می شوند و دوری از تزئینات بیهوده و معمولا به رنگ سفید می تواند نشانی از یک طراحی مدرن باشد.
  4. در ساختمان ها و فضا باید هماهنگی خطوط دیده شود . در طراحی دکوراسیون ویلا های که خطوط در سقف خانه و درختان و… تکرار می شود گویی این طراحی نیز نشانی از طبیعت است.
  5. در برخی از طراحی دکوراسیون ویلا می بینیم که در اطراف ساختمان ترکیب سنگ ، آب و دید بازی وجود دارد که این موارد احساس حضور در طبیعت را تداعی می نماید.
  6. در طراحی برخی از دکوراسیون ویلا از دیوارهای تمام شیشه ی استفاده می شود که البته به دلیل فرهنگ و رسومات ایرانیان کمتر از این شیوه استفاده می کنند.
  7. یکی از مواردی که در طراحی دکوراسیون ویلا می تواند نشانی از مدرن بودن باشد شیشه است،می توان در بیرون ویا داخل ویلا از ترکیب شیشه و آب در کنار تکه های سنگ و چمن استفاده کرد. ویلاهای به میزان زیاد از شیشه استفاده می کنند و گویی بین داخل ویلا و فضای بیرونی دیواری وجود ندارد.
  8. برخی از ویلاها نیز سبک های کلاسیک دارند و از سقف های شیروانی استفاده می کنند که البته این گونه سقف ها از گذشته تا کنون فضایی روستایی و مرطوب را تداعی می کنند.
  9. برای اینکه بتوان فضای مدرنی را ایجاد کرد می توان در کنار آب و طبیعت از بتن و سیمان استفاده نمود.


طراحی دکوراسیون ویلا با بارمان طراحان پارس

شرکت بارمان طراحان پارس با سابقه ای طولانی در طراحی داخلی و دکوراسیون همیشه توانسته است مشتریان خود را راضی نگهدارد. وجود تیم حرفه ای طراحی داخلی که از مهندسین برجسته کشور می باشند . شرکت ما را قدرتمند کرده است . به همراه پیمانکاران زبده و متخصص در امور طراحی داخلی و دکوراسیون ویلا و منزل ما جزء برترین های این زمینه هستیم . فعالیت زیاد در سازمان ها و موسات دولتی ما را برای شما معرفی می کند .

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید تا راهنمایی های ارزنده را به شما ارائه کنند.

۰۲۱۸۸۳۷۷۴۱۲


طراحی نمای ویلا

نما یکی از موارد بسیار مهم در طراحی ویلا می باشد. بارها و بارها در مناطق ویلایی به ویژه شمال کشور انواع نماهای زیبا و خاص برای ویلاها را دیده ایم . هر نمایی جذابیت خاص خود را دارد . لذا آنچه از اهمیت بیشتری در طراحی و ساخت یک سازه ویلایی دارد . طراحی نمای بیرونی ویلا است . بارمان طراحان همیشه به دنبال ایده های نوین و زیبا برای طراحی نمای ویلا هستند از این جهات بهترین مهندسین طراحی دکوراسیون را در اختیار دارند . با استفاده از نرم افزارهای دقیق و بروز دنیا توانسته ایم همیشه بهترین نماهای ویلایی را طراحی کنیم .

طراحی دکوراسیون داخلی ویلا

از موارد مهم دیگر بعد از طراحی نما چیدمان داخلی ویلا است که بر اساس اصول استاندارد مهندسی سازه و نما باید رعایت شود . در دید اول نما به چشم خیلی از افراد مهم است ولی وقتی وارد ویلا می شوید . در اینجا انتظار دارید برای نمای زیبایی که در بیرون آن را مشاهده کرده اید ؛ دکوراسیونی بسیار شیک و تروتمیز را ببینید. لذا تمامی فاکتورهایی که در طراحی دکوراسیون ویلا به کار می رود باید مکمل هم باشند و بتوانند همدیگر رو تکمیل کنند . تا سازه ای زیبا را ایجاد کنند. دکوراسیو و چیدمان داخلی ویلا توسط طراحان داخلی حرفه ای باید انجام شود . از مبلمان گرفته تا طراحی آشپزخانه و اتاق نشیمن که بیشترین دید و استفاده را دارند. تا سرویس های بهداشتی و نیز بالکن و …باید با رعایت اصول مهندسی بهترین فضا را ایجاد کنند.

طراحی بالکن ویلا

همیشه وقتی ویلا گفته می شود . خونه ای را در ذهن تجشم می کنیم که دارای یک بالکن زیبا رو به دریا یا جنگل است که شما به موقع صبح بعد از خواب که بیدار می شوید روی آن قدم بزنید و به دریا یا جنگل خیره شوید. نفس عمیق بکشید و از زیبایی طبیعت اطراف لذت ببرید. لذا وجود بالکن در معماری سنتی در طراحی ویلا از اهمیت بالایی برخوردار بود و تقریبا می توان گفت در ویلاهایی که در دهه های قبل طراحی شده اند اکثرا دارای بالکن هستن. بنابراین درصورتی که ویلایی که طراحی می شود دارای بالکن باشد . همیشه باید دقت زیادی را در دکوراسیون ان داشته باشیم . استفده از نرده های استیل زیبا یا نرده های چوبی در اطراف آن یا گذاشتن تخت در گوشه ای از آن که نمادی از بالکن های سنتی است بالکت ویلا را تزئین کنیم .

طراحی مدرن استخر ویلا

یکی از موارد بسیار جذاب دیگر در طراحی دکوراسیون ویلا که امروزه طرفداران زیادی نیز دارد وجود استخر در جلوی ایوان یا اطراف ویلا می باشد. تقریبا می توان گفت در اکثر ویلاهای مدرن که امروزه طراحی می شوند استخر یکی از برجسته ترین فاکتورهای آن می باشد. لذا خود استخر های ویلا نیز در انواع و طرح های خاصی اجرا می شوند . تخصص سازه های بتنی که بارمان طراحان پارس دارد توانسته است همواره در طراحی انواع طرح استخر از بقیه رقبای فعال خود پیشی بگیرد .

طراحی باغچه در ویلا و طراحی ویژه حیاط

اکثر ویلاهایی که امروزه طراحی و ساخته می شوند دارای فضای بزرگی هستند و لذا همیشه وقتی در رابطه با ویلا حرف می زنیم به ذهنمان بدین صورت تداعی می شود که وارد باغی می شویم که دارای حیاط و باغچه ای بزرگ می شویم که در وسط و یا انتهای آن ویلایی با طرح نما و دکوراسیون زیبا ساخته شده است . و اولین چیزی که می بینیم زیبایی و طبیعت حیاط ویلا است . لذا در طراحی حیاط ویلا نیز باید بهترین سلیقه را به خرج دهیم .

طراحی دکوراسیون داخلی منزل
اجرای اسکلت بتنی
طراحی دکوراسیون ویلا
طراحی دکوراسیون کافی شاپ
طراحی دکوراسیون رستوران
طراحی دکوراسیون اداری
طراحی دکوراسیون

طراحی دکوراسیون داخلی منزل
طراحی دکوراسیون ویلا
طراحی دکوراسیون کافی شاپ
طراحی دکوراسیون رستوران
اجرای اسکلت های بتنی
طراحی دکوراسیون
دکوراسیون داخلی
طراحی دکوراسیون اداری

ویلا ها از جمله مواردی هستند که طراحی دکوراسیون آنها بسیار در چشم دیده می شود برای همین باید در طراحی دکوراسیون ویلا از افرادی استفاده کرد که در این کار مجرب و فنی هستند و همچنین تجربه های بسیاری دیده اند. اگر شما هم از افرادی هستید که می خواهید طراحی دکوراسیون ویلای خود را انجام بدهید ولی نمی دانید از کجا شروع کنید به شما توصیه می کنیم ادامه این متن را به دقت بخوانید قطعا می توانیم در این راه به شما اطلاعات مفیدی را بدهیم.

نورپردازی در طراحی دکوراسیون ویلا

مهم ترین بحثی که در طراحی دکوراسیون ویلا مطرح می شود موضوع نورپردازی است. اگر می خواهید به گونه ی طراحی دکوراسیون داخلی ویلای خود را انجام بدهید باید علاوه بر دقت در نورپردازی از بهترین متریال ها در ساخت پروژه تان استفاده نمایید.

البته منظور از نورپردازی این نیست که به صورت ساده این کار انجام شود بلکه منظور استفاده از سبک های مدرن و جدید است.در صورتی که شما به صورت صحیحی از چراغ ها استفاده نکنید و آنها را در جایی مناسب بکار نگیرید یا به لوازم جانبی نور پردازی دسترسی نداشته باشید حاصل کارتان چیز مطلوب و رضایت بخشی نخواهد شد.موارد زیادی در نتیجه نهایی شما تاثیر دارند که می توان به انتخاب محل درست لامپ ها ، نقطه ی مناسب برای هر منبع روشنایی و … اشاره کرد.

شما با بکار گیری این تکنیک ها می توانید طراحی داخلی ویلای خودتان را به صورت منحصر به فردی انجام بدهید و شکل بی نظیری به آن ببخشید.

امروزه خانه ها و ویلاهای ساخته می شوند که از فنون نورپردازی در تئاتر استفاده کرده اند و همین امر سبب شده تا جلوه ی زیبا و هیجان انگیزی به خود بگیرند. برای اینکه اتاق را دلپذیرتر کرد می توان چراغ بالاتاب ،پایین تاب ، لکه نور افکن و نورافکن استفاده کرد.

اگر میخواهید طراحی دکوراسیون ویلا شما منحصر به فرد و جذاب باشد باید بتوانید نور پردازی را به گونه ی استفاده کنید که این موارد را برای شما ایجاد کند. فرقی ندارد که این جنبه ها به معماری اتاق یا اشیاه و مبلمان شما مرتبط است یا خیر….

اگر می خواهید به این موفقیت برسید می توانید با ما مشورت کنید ما سعی کرده ایم که از کادری با تجربه و مجرب استفاده کنیم تا شما را به هدفتان نزدیک کنیم.

شرکت بارمان طراحان پارس به عنوان یکی از مجریانی که تا کنون پروژه های زیادی را به مشتریان عزیز تحویل داده ایم و همیشه سعی می کنیم که از جدیدترین و مدرن ترین طرح ها استفاده کنیم تا بتوانید نظرمشتریان عزیزمان را جلب نماییم.

+ نوشته شده در  ساعت 20:08  توسط decoration designer